булочка у 1,2 раза дорожча за пиріжок іван купив три булочки два пиріжки і пакет соку скільки коштує сік якщо за всю покупку він заплатив 169 грн а пиріжок коштує 23,5 грн ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 20 БАЛОВ
Ответы
Ответ дал:
6
Ответ:
можеш спокойно переписывать, здесь все правильно
Пошаговое объяснение:
1) 23, 5 * 1, 2 = 28, 2 (грн) - 1 булочка
2) 28, 2 * 3 = 84, 6 (грн) - 3 булочки
3) 23, 5 * 2 = 47 (грн) - 2 пиріжка
4) 84, 6 + 47 = 131, 6 (грн)
Відповідь: сік коштує 131, 6 грн
Feathertail56love:
оц
ой
НЕТ
последнее действие это:
169 - 131, 6 = 37, 4
Відповідь: сік коштує 37, 4 грн
Спасибо
Огромное
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад