СКЛАСТИ 15 ТЕСТОВИХ ЗАПИТАННЬ З
ДВОМА ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДІ по ( ніч перед боєм) С ПРАВИЛЬНЫМИ ОТВЕТАМИ НАДО СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Ответ дал: Olyun4ik
1

Відповідь:

Пропоную Вам два варіанти такого тесту.  1. Вікторина «Так-НІ» (для мене тест лише на два варіанти відповіді трішки дивний). Вірну відповідь виділю жирним шрифтом.

2. Під кожним питанням дам ще варіант тесту на 2 відповіді.

1. Події у творі відбуваються  на Дніпрі Так-Ні ( цитата "Це було на Десні..")

АБО: Назва річки, на якій  відбуваються події оповідання. А) Дніпро, б) Десна

2. Головного героя, від імені якого ведеться розповідь, звати Петро Так-Ні (цитата: «Герой Радянського Союзу знаменитий їхній командир Петро Колодуб»)

АБО: Головного героя, від імені якого ведеться розповідь, звати… А)Петро, Б) Павло.

3. До війни Колодуб працював трактористом Так-Ні (цитата "А до війни я був садівником")  

АБО Ким працював до війни Колодуб  А) трактористом, Б) садівником

4. Сина діда Платона звали Демид. Так-Ні (його звали Левко - цитата: "..сердився Платон.— Візьми мого Левка").

АБО: Як називався син діда Платона А) Демид, Б) Левко

5. На святого Миколу-угодника був схожий дід Платон.Так-Ні  (схожий був дід Савка. Цитата: «Савка вийшов із своєї хатки і дивився на нас, як намальований. ….Був би він сильно схожий на святого Миколу-угодника…»)

АБО Хто з дідів був схожий на святого Миколу-угодника А) дід Платон, Б) дід Савка

6. Онука діда Савки звали Демидом. Так-Ні. (онука звали Іваном, а от Демидом звали його сина цитата: "Отакий і мій Демид. Його огнем печи, на шматки ріж, ну не одступить... - сказав Савка »)  

АБО Як звали онука діда Савки А) Іван, Б) Митрофан

7. Троянда – це прізвище воїна, який запитував у Колодуба про його внутрішній секрет. Так-Ні (Ні, прізвище цього воїна Дробот. цитата: "Дробот почервонів од свого довгого запитання).

АБО Прізвище воїна, який запитував у Колодуба у чому полягає  його внутрішній секрет  А) Троянда, Б)Дробот

8. Колодуб називає дідів "добрими річними духами". Так-Ні (Цитата:«Що не ріка, то й драма, то й діди, мов добрі річні духи»)

АБО Кого називав Колодуб «добрими нічним духами» А) дідів, Б) бійців

9. Бійців перед боєм обʼєднувало почуття тривоги та страху Так-Ні (Цитата: «Усіх їх об'єднувало одне почуття єдиної сім'ї, те незабутнє і неповторне, що перед лицем щоденних небезпек гуртує на війні чисті серця юнаків»)

АБО Почуття, які обʼєднували бійців перед боєм А) тривога, страх; Б) почуття єдиної сімʼї

10. Дід Савка вважає, що «жаль підточує людину..» Так-Ні ( так вважає дід Платон. Цитата «Жаль підточує людину, мов та шашіль. Перемагають горді, а не жалісливі! — сказав дід Платон)

АБО Чиї слова "Жаль підточує людину.." А) діда Савки; Б) діда Платона

11. Дід Платон вважає, що перемагають жалісливі Так-Ні.(Цитата: «Перемагають горді, а не жалісливі! — сказав дід Платон і примовк»)

АБО Дід Платон вважає, що перемагають А) горді; Б) жалісливі

12. Дід Платон захоплюється героєм українських народних пісень Сагайдачним. Так-Ні. (Цитата: «Як то в піснях про Морозенка співають: "Де проїхав Морозенко - кривавая річка". О! Ото був воїн!»)

АБО Герой українських народних пісень, яким захоплювався  дід Платон А) Сагайдачний; Б) Морозенко

13. Слова діда Платона видавили з командира сльозу. Так-Ні. (Цитата: «Але, де б я не був, як би не гули навколо мене ворожі вихори, їм ніколи вже не затушить того вогню, що викресав з мене колись у човні дід Платон...»)

АБО Як вплинули на Колодуба мудрі слова діда Платона А)видавили з нього сльозу; Б) викресали з нього вогонь

14. Після війни дід Платон і дід Савка дуже зраділи зустрічі з Колодубом. Так-Ні ( діди героїчно загинули в той же день. Цитата: «….. повиймали вони весла, та як стрибнули на правий борт, та й перекинули човна. Все потонуло — і кулемети, і німці, і діди»)

АБО Яка доля спіткала дідів А) вони потонули самі і потопили ворогів із зброєю; Б) їх розстріляли фашисти

15. Колодуб мріяв після війни зустрітися з дідом Платоном, щоб подякувати йому за науку. Так-Ні (Цитата: «І  поклонитися діду Платону в ноги за науку»

АБО Колодуб мріяв після війни зустрітися з дідом Платоном, щоб … А) подякувати йому за науку; Б) сказати дідові, що той помилявся

Пояснення:


Olyun4ik: як я зрозуміла модератор видалив і попередню відповідь на це завдання і Ваше завдання по цій відповіді, а вирішити Вам його все рівно потрібно було, тому я Вам скидаю такий варіант
zlata29092009: Дуже дякую!!!
Вас заинтересует