• Предмет: История
  • Автор: PavloBilobrov
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Запитання:

3. Які першочергові вимоги перед працедавцями висувалися на конгресі?

4. Чому стільки уваги було приділено захисту жіночої праці?

3. Жінки у соціально-демократичному русі

Робота з джерелом

Опрацюйте інформаційне повідомлення з однієї з газет соціал-демократичної партії та виконайте завдання:

«8 березня 1857 р. в Нью-Йорку на маніфестацію зібралися працівниці взуттєвих і швейних фабрик, які вимагали введення 10-годинного робочого дня, комфортних умов праці. Жінки вперше наважилися боротися за свої права, оскільки при однаковій праці з чоловіками вони отримували в рази меншу матеріальну винагороду. Подія не була настільки масштабною, але вона стала знаковою...

Приклад американських жінок не міг бути не помічений соціал-демократичними силами. Стараннями діячки німецького робітничого руху Клари Цеткін на ІІ Міжнародному конгресі жінок-соціалісток ухвалили резолюцію: «Жіночому дню слід повсюдно надавати міжнародний характер»...

Ответы

Ответ дал: zkazimirov23
1

   1.На конгресі висувалися першочергові вимоги до роботодавців, такі як встановлення мінімальної заробітної плати, скорочення робочого дня та запровадження безпечних умов праці.

  2. Захист жіночої праці був однією з головних тем на конгресі через те, що жінки становили значну частину робочої сили, але часто були експлуатовані та дискриміновані через свою стать. Захист жінок-працівниць мав на меті покращити їхні умови праці та допомогти їм бути рівноправними з чоловіками в суспільстві.

  3. Жінки в соціально-демократичному русі були активними учасниками робітничого руху, боротьби за права працівників та жінок-працівниць. Вони відстоювали свої права та інтереси через участь у профспілкових організаціях, політичних партіях та на конгресах жінок-соціалісток.

4.   Подія в Нью-Йорку 1857 року стала початком боротьби жінок-працівниць за свої права та припинення дискримінації на робочому місці. Резолюція ІІ Міжнародного конгресу жінок-соціалісток про надання міжнародного характеру жіночому дню свідчить про те, що цей протест розповсюдився по всьому світу та став важливим символом боротьби жінок за свої права.

Вас заинтересует