• Предмет: История
  • Автор: kulinicanton459
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Навіщо дітям нав’язували думку про погане «тоді» і хороше «тепер»?(радянський час)

Ответы

Ответ дал: mak95676
0

У радянському часі влада активно впроваджувала ідеологію комунізму, яка передбачала будівництво нового суспільного ладу, який повинен був замінити капіталістичний порядок. Для досягнення цієї мети була запроваджена система політичного та ідеологічного контролю над суспільством, в тому числі і над дітьми.

Одним із інструментів цієї системи була система виховання, яка передбачала формування у дітей певних ідеологічних установок та переконань. Одна з таких установок була ідея про те, що в минулому було погане, а в теперішньому все стало краще завдяки перемозі соціалізму. Це пов’язувалося з необхідністю утвердження легітимності нового режиму та забезпечення широкої підтримки серед населення.

Також, формування таких переконань допомагало змінити відношення дітей до своїх батьків та рідного народу. Заради ідеології комунізму діти повинні були відчувати відчуження від своєї родини, культури та нації, і підтримувати лише те, що сприяє будівництву нового суспільства.

Отже, нав’язування ідеї про погане «тоді» та хороше «тепер» було одним із інструментів впровадження ідеології комунізму, яка передбачала будівництво нового суспільного ладу, повністю відмінного від капіталістичного. Таке виховання повинно було забезпечити підтримку нового режиму серед населення та змінити відношення дітей до своїх батьків та рідного народу.

Ответ дал: ceruyglist
0

Ответ:

Щоб вони думали що вони живуть в найкращий країні в світи, і то що вони перемогли все зло(перемога в 2 світовій)

Вас заинтересует