Подолати застуду, зняти стрес чи просто заспокоїтися допоможуть гарячі чаї. Чай з імбиром бореться з болем у горлі, зміцнює імунітет. Тонкі скибки можна додати у звичайний чай. Але краще тонко нарізаний корінь імбиру й лимон покласти в заварювальний чайник або термос і залити окропом. Багатьом знайомий з дитинства напій із шипшини, яка містить велику кількість вітаміну С. Для приготування такого чаю потрібно залити подрібнені плоди окропом і залишити в термосі на ніч. Уранці лише процідіть - і смачні ліки готові.
Є багато рецептів малинового чаю. На- приклад, на одну склянку окропу додайте дві ложки висушених ягід, прокип'ятіть протягом п'яти хвилин і за лиште на десять хвилин настоюватися. Для приготування напою з малини підійдуть не тільки ягоди, а й варення. Допоможе поліпшити самопочуття липовий чай, для якого використовують сушене суцвіття. Цей напій покращує захисні функції організму, зменшує пирхоту в горлі, заспокоює.
А ромашковий чай справедливо вважають чудодійним. Ним здавна лікували застуду, рятувалися від головного болю, шлункових розладів. Ромашку прописують навіть новонародженим для поліпшення травлення


1. Знайдіть однорідні члени речення, визначте тип зв'язку їх та смислові відношення між ними.
2. Обґрунтуйте вживання розділових знаків між однорідними членами речення (загалом у тексті).
3. Наведіть приклад речення з кількома рядами однорідних членів. Визначте синтаксичну роль цих однорідних членів речення.
4. Знайдіть речення, у якому однорідні члени відповідають такій схемі: 0, 0 і 0. 5. Доберіть синоніми до виділених слів.

В тексті виділені слова: змінцюе,смачні, поліпшити

дуже благаю відповісти,даю 60 балів ​

Ответы

Ответ дал: angelaaoo
2

Відповідь:

Однорідними членами речення є:

"зняти стрес чи просто заспокоїтися" та "поможуть гарячі чаї" (суб'єкти речення, зв'язок - сполучник "чи");

"Чай з імбиром бореться з болем у горлі" та "зміцнює імунітет" (присудок речення, зв'язок - сполучник "та");

"Багатьом знайомий з дитинства напій із шипшини" та "Для приготування такого чаю" (підрядні присудкові речення, зв'язок - сполучник "та");

"Є багато рецептів малинового чаю" та "Для приготування напою з малини підійдуть не тільки ягоди, а й варення" (підрядні присудкові речення, зв'язок - сполучник "та");

"Цей напій покращує захисні функції організму" та "зменшує пирхоту в горлі" та "заспокоює" (присудкові речення, зв'язок - кома).

Розділові знаки між однорідними членами вживаються для їхнього окремлення від інших частин речення, що допомагає зберегти логічний зв'язок між ними та робить текст зрозумілішим для читача.

Приклад речення з кількома рядами однорідних членів: "Для приготування такого чаю можна використовувати ягоди малини, варення, сушені ягоди, а також інші фрукти та ягоди залежно від особистих уподобань." Однорідні члени речення - "ягоди малини", "варення", "сушені ягоди", "інші фрукти та ягоди".

Речення з однорідними членами, що відповідають схемі "0, 0 і 0": "А ромашковий чай справедливо вважають чудодійним

Для приготування такого чаю потрібно залити подрібнені плоди окропом і залишити в термосі на ніч."

зміцнює - підсилює, покращує; смачні - апетитні, привабливі на смак; поліпшити - покращити, покращувати.

Пояснення:

Вас заинтересует