ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ессе на тему: Чому твердження давньокитайського філософа Конфуція :"Не роби іншим того, чого не бажаєш собі" - називають золоте правило моралі.

Ответы

Ответ дал: formozes
5
Що таке мораль
Мораллю називається сукупність уявлень, прийнятих суспільством:
про погане та хороше;
добре та зле;
вірному та не вірному.
Також мораль визначена сукупністю правил поведінки, що ґрунтуються на даних уявленнях і може замінюватися словом «моральність». Мораль спирається на авторитетність громадської думки та моральні переконання особистості.
Золоте правило
Існує, так зване, золоте правило моралі, інакше правило моральності. Воно трактується так: «Вчиняй по відношенню до інших так, як хочеш, щоб чинили по відношенню до тебе». Поява цього правила корінням сягає далекого минулого, коли відбувається гуманістичний переворот.
Суть золотого правила моральності полягає у розумінні людиною того, що до іншої людини (чи близький чи далекий родич, знайомий чи зовсім незнайомець) слід ставитися, принаймні, з повагою. "Ефект бумеранга" діє часто. Якщо люди роблять іншим добро, то воно до них і повернеться, а якщо виявляти недоброзичливе, неповажне ставлення, то натомість можна отримати те саме. Але це не означає, що творити добро треба лише заради надії на цю людину в майбутньому, заради своєї вигоди, адже це неправильно. Кожному слід докласти деяких зусиль задля сприятливих стосунків у суспільстві: розуміти та поважати інших, надавати допомогу та підтримку у важкі хвилини, бути ввічливим. Також варто якнайчастіше намагатися поставити себе на місце співрозмовника, так буде легше зрозуміти його становище, наміри, позицію, погляди. І це зовсім не означає, що потрібно роздавати поради про те, як би Ви надійшли на його місці, оскільки Ви на своєму місці. Уявлення ситуацій потрібне лише розуміння людиною людини, що сприятливим чином вплине подальші взаємовідносини.
Будьте добрішими
Як то кажуть, будьте добрішими, і люди до Вас потягнуться. Таким чином, кожній людині слід засвоїти, що власне ставлення до іншої людини розкриває саму себе і визначає подальше спілкування, можливості, відносини. Виходячи з вищесказаного, можна виділити основні поради, завдяки яким відносини між людьми стануть сприятливішими:
намагайтеся зрозуміти інших, ставлячи себе на їхнє місце;
ставтеся до оточуючих з повагою та доброзичливістю;
допомагайте людям та підтримуйте їх у потрібний момент.
Вас заинтересует