Дід Петро продав 16,5 кг малини по 65,5 грн за кілограм і 20,5 кг полуниці по 80 грн за кілограм.Скільки грошей уторгував Дід Петро?
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
16,5*65,5=1080,75
20,5*80=1640
1640+1080,75=2720,75
Якось так
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад