• Предмет: Химия
  • Автор: staszxc098
  • Вопрос задан 1 год назад

срочноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Приложения:

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Mr(CuO) = Ar(Cu) + Ar(O) = 64 + 16 = 80

Масові частки елементів:

w(Cu) = Ar(Cu)/ Mr(CuO) =  (64/80) * 100% = 80%

w(O) = Ar(О)/ Mr(CuO) = (16/80) * 100% = 20%

Відношення мас елементів:

Mr(Cu) : Mr(O) = 64 : 16 = 4 : 1

Вас заинтересует