• Предмет: Литература
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Написати твір. Не з інтернету. Тема на фото. Шекспір. Гамлет.

Приложения:

Ответы

Ответ дал: zloli6105
1

Ответ:

Фраза «бути чи не бути» є, мабуть, одним із найвідоміших рядків англійської літератури. Воно походить із п’єси Вільяма Шекспіра «Гамлет» і стало символом фундаментального екзистенціального питання про те, жити чи ні. Персонаж, який говорить ці слова, — принц Гамлет, і його монолог досліджує проблему вибору, наслідки прийняття рішень і природу самого життя.

«Гамлет» — це трагедія, яка зосереджена навколо головного героя, принца Гамлета, і його прагнення помститися своєму дядькові, королю Клавдію, який убив батька Гамлета, короля Гамлета, і зайняв трон. Протягом усієї п’єси Гамлет бореться з власними сумнівами та невпевненістю, і його знаменитий монолог відображає цю внутрішню боротьбу.

Початковий рядок монологу «Бути чи не бути — ось у чому питання» задає тон усій промові. Гамлет замислюється над самогубством і розмірковує над тим, покінчити з собою чи ні. Він розмірковує над ідеєю, що смерть може покласти кінець «серцевому болю та тисячам природних потрясінь, які успадковує плоть», але він також усвідомлює, що смерть може принести з собою невідому та, можливо, гіршу долю. Ця невизначеність є суттю дилеми Гамлета, і він намагається прийняти рішення.

Наступні кілька рядків монологу досліджують причини, чому Гамлет міг вибрати смерть, а не життя. Він розмірковує про те, що життя наповнене «пращами та стрілами жахливої долі» і що люди часто страждають у житті з незалежних від них причин. Він також розмірковує про те, що смерть може принести мир і що кінець життя може бути способом втекти від бід світу.

Однак Гамлет зрештою вирішує відмовитися від самогубства, кажучи, що страх перед невідомим загробним життям утримує його від покінчення з собою. Він міркує, що смерть може принести «мрії» і «совість» і що це може бути гірше, ніж проблеми життя. Він також розуміє, що бажання помститися дядькові дає йому привід продовжувати жити.

Закінчується монолог Гамлетом, який розмірковує про природу самого життя, і він задається питанням, чи варто воно жити чи ні. Він розмірковує над ідеєю, що життя — це «довершення, якого побожно бажають», але також, що воно «заплямоване блідим відливом думки». Іншими словами, життя водночас прекрасне і болісне, і Гамлет не впевнений, чи вартий біль цієї краси.

На завершення, монолог «бути чи не бути» у п’єсі Шекспіра «Гамлет» досліджує проблему вибору та наслідки прийняття рішень. Внутрішня боротьба Гамлета із самогубством і сенсом життя є універсальними темами, які актуальні й сьогодні. Цей монолог є потужним нагадуванням про те, що рішення, які ми приймаємо, можуть мати далекосяжні наслідки і що життя, з усім його болем і красою, варте того, щоб його прожити.

Объяснение:


Аноним: Дякую вам! Гарного вам дня!
zloli6105: Радий допомогти
Аноним: здравствуйте можете мне пожалуйста помочь с литературой мне очень нужно пожалуйста
Аноним: прошу вас
Аноним: у меня в профиле 2 задания
Вас заинтересует