Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
Якщо масова частка солі в розчині складає 4%, то у 100 грамах розчину міститься 4 г солі і 96 г води.
Отже, щоб приготувати 70 грамів розчину з масовою часткою солі 4%, потрібно взяти:
маса солі: 4% від 70 г = 0,04 * 70 г = 2,8 г
маса води: 96% від 70 г = 0,96 * 70 г = 67,2 г
Тому, щоб приготувати 70 грамів розчину з масовою часткою солі 4%, потрібно взяти 2,8 г солі та 67,2 г води.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад