• Предмет: Право
  • Автор: nadezhdapuzanova89
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Практична частина: Дайте юридичну оцінку запропонованих ситуацій. 1. Громадянин Німеччини Х. Райнольд на законних підставах перебуває на території України, отримав ідентифікаційний код і здійснює підприємницьку діяльність як фізична особа-підприємець. Його діяльність приносить дохід, але він відмовляється сплачувати податки, аргументуючи це тим, що він іноземець, тому не має права голосувати, не має права стати державним службовцем, а, отже, і обов’язок захищати Україну та обов’язок сплачувати податки на нього не розповсюджується. 1. Чи має він рацію у цій ситуації? 2. Поясніть, чому ви так вважаєте. 2. На місце менеджера в успішній компанії претендують дві особи: чоловік 30-ти років, належного рівня фахової підготовки, одружений, має двох дітей; жінка 26-ти років, вищого рівня фахової кваліфікації, не заміжня. Директор підприємства відмовив жінці у прийнятті на роботу, пояснивши, що вона буде багато уваги приділяти своїм «жіночим» справам, тобто зосереджуватиметься на пошуках нареченого, народженні та вихованні дітей тощо, а роботі приділятиме недостатньо часу, тому мужчина краще впорається з роботою. 1. Чи порушено права жінки в цій ситуації? 2. За допом ​

Ответы

Ответ дал: Minakuv
0

Ответ:

# Практична оцінка запропонованих ситуацій

## Ситуація 1

Громадянин Німеччини Х. Райнольд на законних підставах перебуває на території України та здійснює підприємницьку діяльність як фізична особа-підприємець. Він відмовляється сплачувати податки, аргументуючи тим, що він іноземець, а, отже, обов’язок сплачувати податки на нього не розповсюджується.

1. Ні, він не має рацію у цій ситуації.

2. Це повністю неправомірна позиція. Законодавство України передбачає, що всі фізичні особи, які отримали ідентифікаційний код, зобов’язані сплачувати податки. На громадянина Німеччини Х. Райнольда такі ж права та обов’язки, як і на будь-якого іншого підприємця в Україні.

Ситуація 2

Директор компанії відмовив жінці у прийнятті на роботу, пояснивши, що вона буде багато уваги приділяти своїм «жіночим» справам, тобто зосереджуватиметься на пошуках нареченого, народженні та вихованні дітей тощо, а роботі приділятиме недостатньо часу, тому мужчина краще впорається з роботою.

1. Так, в цій ситуації порушено права жінки.

2. Відмова у прийнятті на роботу з підстави статі є дискримінацією та порушує законодавство України про працю. Кваліфікація та сімейний стан не є підставою для відмови у прийнятті на роботу. Директор повинен враховувати виключно професійні якості та здібності кандидата.

Объяснение:

Вас заинтересует