Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
1) М(газу) = D(He) * M(He) = 8 * 4 = 32 г/моль
Цей газ кисень М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль
2) М(газу) = D(повіт.) * M(повітр.) = 0,138 * 29 = 4 г/моль
Цей газ гелій М(Не) = 4 г/моль
3) Нехай відносна густина газу за азотом D = 1 , знайдемо молярну масу газу
M(газу) = D(N2) * M(N2) = 1 * 28 = 28 г/моль
Це чадний газ: М(СО) = 12 + 16 = 28 г/моль
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад