• Предмет: Математика
  • Автор: gamanovicana326
  • Вопрос задан 1 год назад

2. Пачка прального засобу вагою 300 г коштує 48 грн. Скільки коштуватиме 1 кг прального засобу?

Ответы

Ответ дал: TheKiller1337
0
Щоб знайти ціну 1 кг прального засобу, спочатку потрібно визначити ціну за 1 грам. Для цього потрібно поділити ціну за 300 г на кількість грам у 1 пачці:

48 грн / 300 г = 0,16 грн/г

Отже, 1 грам прального засобу коштує 0,16 грн. Щоб дізнатися, скільки коштує 1 кг прального засобу, треба помножити ціну за 1 грам на кількість грам у 1 кг:

0,16 грн/г * 1000 г/кг = 160 грн/кг

Отже, 1 кг прального засобу коштуватиме 160 грн.
Вас заинтересует