2. Пачка прального засобу вагою 300 г коштує 48 грн. Скільки коштуватиме 1 кг прального засобу?
Ответы
Ответ дал:
0
Щоб знайти ціну 1 кг прального засобу, спочатку потрібно визначити ціну за 1 грам. Для цього потрібно поділити ціну за 300 г на кількість грам у 1 пачці:
48 грн / 300 г = 0,16 грн/г
Отже, 1 грам прального засобу коштує 0,16 грн. Щоб дізнатися, скільки коштує 1 кг прального засобу, треба помножити ціну за 1 грам на кількість грам у 1 кг:
0,16 грн/г * 1000 г/кг = 160 грн/кг
Отже, 1 кг прального засобу коштуватиме 160 грн.
48 грн / 300 г = 0,16 грн/г
Отже, 1 грам прального засобу коштує 0,16 грн. Щоб дізнатися, скільки коштує 1 кг прального засобу, треба помножити ціну за 1 грам на кількість грам у 1 кг:
0,16 грн/г * 1000 г/кг = 160 грн/кг
Отже, 1 кг прального засобу коштуватиме 160 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад