• Предмет: Химия
  • Автор: 671591kr
  • Вопрос задан 1 год назад

Скільки атомів Оксигену і Нітрогену та молекул міститься у нітроген(III) оксиді кількістю речовини 0,4 моль?​

Ответы

Ответ дал: honvert
0

Ответ: в 0,4 моль нітроген(III) оксиду міститься 0,8 моль атомів Оксигену, 0,4 моль атомів Нітрогену та 0,4 моль молекул NO2

Ответ дал: 155255055der
2

Ответ:Нітроген(III) оксид має формулу NO2, де один атом Нітрогену та два атоми Оксигену. Таким чином, у одній молі NO2 міститься 1 моль атомів Нітрогену та 2 молі атомів Оксигену.

Отже, у 0,4 моль NO2 міститься 0,4 моль атомів Нітрогену та 0,8 моль атомів Оксигену. Щоб перевести це в кількість атомів, необхідно помножити на число Авогадро (NA), яке дорівнює 6,022 × 10^23 молекул на моль.

Кількість атомів Нітрогену = 0,4 моль x NA = 0,4 моль x 6,022 × 10^23 атомів/моль = 2,409 × 10^23 атомів Нітрогену.

Кількість атомів Оксигену = 0,8 моль x NA = 0,8 моль x 6,022 × 10^23 атомів/моль = 4,818 × 10^23 атомів Оксигену.

Отже, у 0,4 моль NO2 міститься 2,409 × 10^23 атомів Нітрогену та 4,818 × 10^23 атомів Оксигену, або 0,4 моль / (1 моль/6,022 × 10^23 молекул) = 2,409 × 10^23 молекул NO2.

Объяснение:

Вас заинтересует