• Предмет: Химия
  • Автор: prof4iktrol
  • Вопрос задан 1 год назад

Яку кількість речовини буде становити 400г купрум(ІІ)сульфату?

Ответы

Ответ дал: Rinuii
2

Відповідь:

n(CuSO4)=2,5моль

Пояснення:

формула Купрум(II)сульфату — (CuSO4)

Дано:

m(CuSO4)=400г

Знайти:

n(CuSO4)=?

Розв‘язання:

n(CuSO4)=m(CuSO4)/M(CuSO4)=400/(64+32+64)=400/160=2,5 моль

Вас заинтересует