Твір на тему: «Чи завжди гроші породжують бездуховність?» (за трагікомедією І. Карпенко-Карого «Сто тисяч»)

Ответы

Ответ дал: sofia36780
1
Трагікомедія І. Карпенко-Карого «Сто тисяч» - це глибока і прониклива п'єса, яка надихає на роздуми про значення грошей та їх вплив на духовний світ людини.

Головний герой, Денис Коломійцев, заради отримання спадщини стає на шлях підробки документів та ідентичності. Він мислив лише на гроші і мріє про життя на високому рівні, але таким чином забуває про свої моральні цінності та здатність до співчуття до інших.

Історія персонажа в п'єсі є ілюстрацією того, як гроші можуть позбавляти людину її духовної сутності та моральної вартості. Проте, варто зазначити, що не завжди гроші призводять до бездуховності. Є люди, які успішно комбінують заробіток із духовністю, та віддають багато часу на саморозвиток, виховання духовних цінностей та практикування медитації або іншої форми духовної практики.

Таким чином, гроші можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на духовний розвиток людини. Важливо зберігати баланс між матеріальним та духовним благополуччям, аби не забувати про справжні цінності та зберігати свою духовність і моральну вартість.
Ответ дал: iigg15115
0

Ответ:

На мою думку, гроші породжують бездуховність, але тільки якщо не вміти чи не знати як цима грошима розпоряджатись. Нажаль е багато прикладів коли люди робили багато жахливих речей за гроші. Тому гроші не породжують бездуховність, бездуховність породжує сама людина яка готова зробити що завгодно за ці паперці які важливі в сучасній економіці, але не настільки.

Объяснение:можуть бути помилки (якщо є то пробачте за

Вас заинтересует