Ответы
Ответ дал:
2
Дано:
V(C2H4) = 16 л
Знайти:
V(CO2) - ?
Розв'язання:
1) C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O;
2) V(CO2) = V(C2H4) * 2 = 16 * 2 = 32 л.
Відповідь: Об'єм CO2 становить 32 л.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад