Яку напругу покаже вольтметр, під’єднаний до кінців сталевого дроту завдовжки 5 м і площею поперечного перерізу 0,2 мм2, якщо амперметр показує 1,2 А?
Питомий опір сталі вважати 0,13 (Ом * мм^2)/м
Запиши лише числове значення відповіді.
Ответы
Ответ дал:
7
Ответ:
Дано:
L = 5 м
S = 0,2 мм²
I = 1,2 А
ρ = 0,12 Ом·мм²/м
_______________
U - ?
R = ρ·L / S = 0,12·5 / 0,2 = 3 Ом
U = I·R = 1,2·3 = 3,6 В
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад