• Предмет: Литература
  • Автор: elenanerushenko1977
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Як ви вважаєте, чи справді в кожної людини є своя невідворотна
доля, як думали представники бароко? Чи завжди є в людини вибір? Поясніть. СРОЧНО!

Ответы

Ответ дал: svharkovskay
1

Ответ:Да, представники бароко вважали, що доля неминуча, але на мій погляд, - людині дається право вибирати свою долю та ніякої неминучості немає.

Объяснение:


svharkovskay: Людина сама відповідна за свою долю. А фаталістика бароко притаманна тому часу.
Ответ дал: starsicks
0

У кожної людини — своя карма (доля), але її можна поліпшувати чи погіршувати своїм життям. Тому гідне завершення життя сприймається як духовне піднесення, а не трагедія.

У світових релігіях, що виникли пізніше, з'являються вже і тема відповідальності людини за вчинки в земному житті, і тема порятунку — після смерті душа потрапляє в рай чи пекло залежно від діянь особистості, тому можна сказати, шо страх людини перед смертю релігіями використовується як регулятор земного життя. Так, використовуючи принцип взаємного воздаяния між людиною і Суддею (Богом), світові релігії заклали основи ціннісно-нормативних координат поведінки людини, що носять універсальний характер.

Вибір є у людини завжди.

Є такі люди, які вважають, що від долі не втекти. Тобто, що б людина не робила, її життя буде розвиватися і йти однаково. Такі люди, які свято вірять у долю, називаються фаталістами. Є і інші люди, які переконані, що хід і плин життя залежить від тих рішень, що приймаються людиною.Як мені здається, друга категорія є більш усвідомленою і справедливою, вона заслуговує більшої уваги через те, що їх позиція видається мені більш вірною.

Вас заинтересует