• Предмет: Математика
  • Автор: nasteacetvergova2091
  • Вопрос задан 1 год назад

за 0,7 кг изюма заплатили 40,6 рубля. Сколько надо заплатить за 1,5 кг этих конфет?​

Ответы

Ответ дал: Max8285
0

Ответ:

....................... 87

Ответ дал: antonio86
0
Можна вирішити цю задачу методом пропорційності. Якщо 0,7 кг коштує 40,6 рубля, то для знаходження вартості 1 кг, потрібно розділити 40,6 на 0,7:

40,6 руб / 0,7 кг = 58 руб / кг

Тепер, коли ми знаємо вартість 1 кг, ми можемо використовувати пропорцію, щоб знайти вартість 1,5 кг:

1 кг : 58 руб = 1,5 кг : х

де "х" - це шукана вартість 1,5 кг. Можна розв'язати це рівняння, перемноживши перше і останнє значення у пропорції:

1 кг * x = 1,5 кг * 58 руб

x = (1,5 кг * 58 руб) / 1 кг

x = 87 руб

Отже, вартість 1,5 кг ізюму становить 87 рублів.
Вас заинтересует