Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
....................... 87
Ответ дал:
0
Можна вирішити цю задачу методом пропорційності. Якщо 0,7 кг коштує 40,6 рубля, то для знаходження вартості 1 кг, потрібно розділити 40,6 на 0,7:
40,6 руб / 0,7 кг = 58 руб / кг
Тепер, коли ми знаємо вартість 1 кг, ми можемо використовувати пропорцію, щоб знайти вартість 1,5 кг:
1 кг : 58 руб = 1,5 кг : х
де "х" - це шукана вартість 1,5 кг. Можна розв'язати це рівняння, перемноживши перше і останнє значення у пропорції:
1 кг * x = 1,5 кг * 58 руб
x = (1,5 кг * 58 руб) / 1 кг
x = 87 руб
Отже, вартість 1,5 кг ізюму становить 87 рублів.
40,6 руб / 0,7 кг = 58 руб / кг
Тепер, коли ми знаємо вартість 1 кг, ми можемо використовувати пропорцію, щоб знайти вартість 1,5 кг:
1 кг : 58 руб = 1,5 кг : х
де "х" - це шукана вартість 1,5 кг. Можна розв'язати це рівняння, перемноживши перше і останнє значення у пропорції:
1 кг * x = 1,5 кг * 58 руб
x = (1,5 кг * 58 руб) / 1 кг
x = 87 руб
Отже, вартість 1,5 кг ізюму становить 87 рублів.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад