• Предмет: История
  • Автор: milamila31
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Історія України дуже потрібна допомога терміново 10 клас

Приложения:

Ответы

Ответ дал: danilproskurin6
1

Ответ:

1. Більшовицька демагогія і пропаганда Втручання Німеччини та її союзників у конфлікт на боці більшовиків Збройна інтервенція радянської Росії Малочисленність та слабкість українських збройних сил

2. Берестейський мир (3 березня 1918)

3. Гетьма́нський переворо́т — державний переворот у Києві в ніч з 29 на 30 квітня 1918 року, коли генерал Павло Скоропадський, обраний та помазаний того ж дня гетьманом, за бездіяльності німецьких військ та підтримці озброєних загонів хліборобів перейняв владу в Україні, усунувши Українську Центральну Раду.

4. Підготовка Акту злуки

Території, на які претендувала Українська Народна Республіка

У результаті ухвалення III-го Універсалу Української Центральної Ради 7 листопада 1917 р. була проголошена Українська Народна Республіка, до складу якої увійшло 9 українських губерній. Під впливом цих подій в жовтні 1918 р. у Львові представники західноукраїнських політичних партій створили Українську Національну Раду, а 19 жовтня того ж року було проголошено утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Відтоді між урядами УНР і ЗУНР велися переговори про втілення ідеї соборності.

5. 26 січня (8 лютого) 1918

6. «Проект директиви ЦК про воєнну єдність» (обговорений 28 квітня 1919) передбачав запровадження єдиного командування Червоної армії, найсуворішу централізацію всіх сил і ресурсів республік, залізничного транспорту. Так було закладено централізоване управління ВПК і всіма галузями економіки з єдиного російського центру.

7. Результатов: примерно 11 300 (0,41 сек.)

Політика «воєнного комунізму» включала в себе проведення повної націоналізації всіх підприємств, мілітаризацію праці, широкий централізм, введення продрозкладки, ліквідацію товарно-грошових відносин, натуралізацію в оплаті праці, зрівняння в розподілі матеріальних благ.

8. Зінченко А. Л.    В. А. Смолій

9.  «Трикутник смерті» — історичний термін, яким характеризують ситуацію українських національних сил у 1919 році, коли Українська Народна Республіка опинилася в оточенні більшовицьких, білогвардійських та польських військ. Також іноді використовують назву «Чотирикутник смерти», у зв'язку з вороже налаштованим Королівством Румунія

10.   1 січня 1919 р. Директорія видала закон про державну українську мову в УНР

Объяснение:


danilproskurin6: пж добавь как лучший ответ
Вас заинтересует