Скільки електронів пройде за 0,8 год через поперечний переріз спіралі лампи, якщо сила струму в спіралі дорівнює 42 мА?
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
І=42 мА=0,042 А;
t=0,8 г=0,8*3600=2800 с.
Знайти N.
Рішення.
N=q/e=I*t/e, де е-заряд електрона, е=1,6*10^-19 Кл.
N=0,042*2800/1,6*10^-19=7,35*10^20.
Пояснення:
q-величина заряду електронів.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад