Обчисли масову частку солі в Лемурійському озері за умови,що в 1 літрі води розчинено 350 г солі.у воді Лемурського озера об'ємом 1 л. Урахуй,що густина такого розчину становить 1,4г/мл
Ответы
Ответ дал:
10
Масова частка солі в розчині обчислюється за формулою:
масова частка солі = (маса солі / маса розчину) × 100%
Маса розчину, який міститься в озері, дорівнює масі води, яку можна помістити в озеро, оскільки сіль розчинилася в цій воді. Отже, маса розчину дорівнює об'єму розчину, помноженому на його густину:
маса розчину = об'єм розчину × густина розчину = 1 л × 1,4 г/мл = 1400 г
Маса солі, яка розчинилася в цьому розчині, дорівнює 350 г.
Тоді масова частка солі в розчині:
масова частка солі = (маса солі / маса розчину) × 100% = (350 г / 1400 г) × 100% = 25%
Отже, масова частка солі в розчині становить 25%.
масова частка солі = (маса солі / маса розчину) × 100%
Маса розчину, який міститься в озері, дорівнює масі води, яку можна помістити в озеро, оскільки сіль розчинилася в цій воді. Отже, маса розчину дорівнює об'єму розчину, помноженому на його густину:
маса розчину = об'єм розчину × густина розчину = 1 л × 1,4 г/мл = 1400 г
Маса солі, яка розчинилася в цьому розчині, дорівнює 350 г.
Тоді масова частка солі в розчині:
масова частка солі = (маса солі / маса розчину) × 100% = (350 г / 1400 г) × 100% = 25%
Отже, масова частка солі в розчині становить 25%.
alexandrapilipenko10:
сверхчеловек
Ахахаха, 5 лет в химико-биологическом по 6 химий в неделю и не такое сможешь
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад