• Предмет: История
  • Автор: darykrv
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Помогите история Украины 11 клас срочнооо

Завдання 1. Як Ви розумієте вислів «злочин комуністичного режиму»?
Завдання 2. Назвіть історичні події, які, на ваш погляд, можна віднести до злочинів комуністичного режиму.
Завдання 3.Дайте визначення:
- Червоний терор
- Голодомор -
- Великий терор
-Депортація народів у СРСР
- Політичні переслідування
- Порушення прав людини
- Геноцид -
Завдання 4. Що являє собою політика декомунізації в Україні? Які основні напрями політики декомунізації? Яка мета цієї політики? Що означає декомунізація у свідомості людей?
Завдання 5.Які уроки Україна має винести сьогодні з тих подій, що можна охарактеризувати як «злочин комуністичного режиму»?

Ответы

Ответ дал: Ast1o
1

Завдання 1. Під "злочином комуністичного режиму" розуміють жорстокі, незаконні та безглузді дії, які були скоєні комуністичними урядами у різних країнах світу, зокрема в СРСР.

Завдання 2. До історичних подій, які можна віднести до злочинів комуністичного режиму, входять: Червоний терор, Голодомор, Великий терор, депортація народів у СРСР, політичні переслідування, порушення прав людини, геноцид.

Завдання 3.

Червоний терор - масові політичні репресії, насильство та вбивства противників режиму в період радянської влади.

Голодомор - штучно створена голодна катастрофа в Україні 1932-1933 років, яка призвела до смерті мільйонів людей.

Великий терор - масові політичні репресії в СРСР, які тривали з 1936 по 1938 роки та призвели до масових розстрілів та депортацій опозиційних елементів.

Депортація народів у СРСР - примусове переміщення етнічних груп з їхніх історичних територій на інші частини СРСР в 1940-1950-х роках.

Політичні переслідування - систематичне переслідування та знищення осіб, які вважалися ворогами комунізму.

Порушення прав людини - порушення основних прав людини, таких як свобода слова, зборів, релігії та інших, з метою зміцнення влади.

Геноцид - злочин, який включає в себе знищення групи людей з метою їхнього фізичного знищення або знищення їхньої культури.

Завдання 4. Політика декомунізації в Україні - це комплекс заходів, спрямованих на зняття комуністичного та тоталітарного спадщини з українського суспільства. Основними напрямами політики декомунізації є зміна символіки та назв вулиць, площ та міст, прийняття законів про засудження тоталітарних режимів та встановлення пам'ятників жертвам тоталітарних режимів. Метою цієї політики є створення українського національного ідентитету та зміцнення демократичних цінностей у суспільстві. Декомунізація означає визнання тоталітарних злочинів та прагнення до відродження національної свідомості на основі прав людини та демократії.

Завдання 5. Уроки, які Україна повинна винести з тоталітарних подій, полягають у визнанні та засудженні тоталітарних режимів, пам'яті та шануванні жертв тоталітарних режимів, забезпеченні свободи слова та прав людини, підтримці демократичних інституцій та розвитку громадянського суспільства. Важливо також навчитися розрізняти між національною свідомістю та ідеологічними концепціями, що можуть призвести до насильства та дискримінації. Крім того, Україна повинна навчитися вести діалог зі своїми сусідами та іншими країнами, щоб уникнути повторення тоталітарних подій у майбутньому.


darykrv: спасибо большое ))
Вас заинтересует