• Предмет: История
  • Автор: dergoffarina
  • Вопрос задан 4 месяца назад

причини військових успіхів турків-османів.

Ответы

Ответ дал: akimkusko
0

Ответ:

1. Організаційні зміни: Османська імперія була організована в дуже ефективну і надцентралізовану імперську систему, яка дозволяла уряду швидко приймати рішення та мобілізувати свої армії. Військова сила османів також була зміцнена завдяки створенню професійної армії Янічар, якою керували найкращі полководці того часу.

2. Адаптивність: Османська імперія змогла адаптуватися до нових ситуацій, що дало їй велику перевагу у веденні воєн. Вона використовувала місцеві найманці та співпрацювала з племенами, щоб отримати інформацію про територію та ворогів. Вони також підвладні були використовувати новітні військові технології, такі як знаряддя з гарматного металу і покриті залізом кораблі.

3. Добре навчені солдати: Турки-османи були відомі своїм духом бойового порядку та дисципліною. Їх солдати мали якісне навчання, що дозволяло витримувати довгі військові компанії і ведучим ту чи іншу битву. 4. Оперативність: Османська імперія швидко реагувала на виклики і швидко мобілізувалася для підтримки своїх військ, якщо це було необхідно. Цей фактор дозволяв їм отримувати більш виграшні результати.

5. Керівництво: османські імператори та начальники військ були відомі своїм керівництвом, гостротою розуму та військовою хоробрістю. Вони були готові очолити свої армії в битві, що дало імперії велику перевагу у війнах. Звичайно, суспільно-історичні причини військових успіхів турків-османів можуть розцінюватися інакше в залежності від поглядів і національно-культурних традицій істориків, проте вищевикладені фактори значно вплинули на формування сильної армії, яка підготувала готового до перемог і завоювання великих територій.

Ответ дал: masha88892
2
Однією з причин їхнього успіху було створення потужного війська. Яничарів виховували відданими ісламу й давали найліпший військовий вишкіл. З дитинства відірвані від своїх родин, позбавлені права одружуватися і займатися мирною працею яничари жили тільки війною і відданістю султану, довічними рабами якого вони були. При цьому служба в корпусі яничарів відкривала такі безмежні перспективи просування по службі, що деякі родини навіть давали хабарі, аби їхні діти стали яничарами.
Вас заинтересует