Чи потрібно вивчати історію України ?
На цю тему напишіть твір-роздум до 1 сторінки.
Запишу окремі вислови, речення для того, щоб було легше виконати роботу.
У вас повинно вийти 3 абзаци в тексті..
1 абзац .
Кожен повинен вивчати історію.
( 1 абзац можна поширювати своїми реченнями. Ваше завдання - написати твір-роздум.)
2 абзац.
Пізнання сивої давнини; вивчають звичаї та побут; історія знайомить з героями.
Князь Ярослав Мудрий у поемі Олександра Олеся "Княжа Україна" описаний як мудрий керівник...
"Україна зацвіла ", " люди багатіти почали", "укріпив Київ" за час свого правління.
Наказував своїм дітям жити в злагоді.
( 2 абзац можете поширювати своїми реченнями.)
3 абзац.
Минуле повинні знати.
Рильський писав: "Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього".
( Висновок може складатися тільки з ваших речень.)
Записані словосполучення, речення до кожного абзацу дають змогу вам написати твір-роздум. Складіть план до тексту. Напишіть твір-роздум з даної теми.
Якщо хочете використовувати тільки свої речення, тоді використовуйте. Пам'ятайте, що у 2 абзаці повинні використати цитати з літературного твору на історичну тему. Кому важко розпочинати роботу самостійно, тоді використовуйте готові вислови та створюйте текст.
Подивіться документ про острів Хортиця. Ви зрозумієте, чому українці повинні вивчати історію своєї держави.

Приложения:

Ответы

Ответ дал: blackkrwww
1

Ответ:

Ми вчимо історію більшу частину свого життя. Спочатку школа й університет збагачують наші знання, згодом робимо це самостійно і в залежності від бажання. Але щоразу ми знову і знову повертаємося туди, в далеке минуле нашого народу.

Колись Олександр Довженко сказав: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Це справді так. Історію потрібно вивчати, тому що це не тільки наше минуле. Це найбільша цінність, наша основа. Як можна дивитися в майбутнє, виховувати нове покоління без усвідомлення свого коріння  самого себе. Адже хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.

Кожна освічена людина розуміє, що без історії Україна втратить своє значення, свій статус на фоні інших держав. Ніхто із нас не зможе пояснити, чому українці так шанують свою Батьківщину. Наш народ існує тільки завдяки тому, що його впродовж багатьох століть вимолювали, захищали й обороняли. Наперекір усім обставинам нам дали можливість вільно жити, дихати свіжим повітрям і ходити по рідній, Богом даній землі. Я вважаю, що минуле – це своєрідний досвід, який ми переймаємо від батьків, дідів, наставників. Без інформації попередників так ніколи б і не дізналися традицій, звичаїв, культури, форм поведінки.

Тож, сьогодні освітяни активно піклуються про способи вивчення історії України в школах та інших навчальних закладах. Головною метою яких є належне освоєння знань про історичні події, які важливі для кожного з нас. Адже це неодмінно допоможе в розбудові сильної, вільної держави, з гордою назвою Україна.


n631505: Харашо пастарался
Вас заинтересует