Ответы
Ответ дал:
1
m=400г. V=350 см³. Густина тіла р1=m/ V=400/350=1,5 г/см³. Густина води 1 г/см³. Отже тіло не плаває.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад