2. Перепишіть речення, підкресліть граматичні основи
Весна. Настала темна ніч. Сьогодні рано починається вечір. Сьогодні рано вечоріє. Торт пахне шоколадом. Пахне шоколадом. Яке яскраве сонце зранку! Яскраво сонце сяє.
3. Складіть діалог на тему:"Мій розпорядок дня", використовуючи двоскладні та односкладні речення. Підкресліть граматичні основи.

Ответы

Ответ дал: kira0bot
0

Ответ:

1 речення: Весна–підмет.

2 речення: Настала–присудок, темна–другорядний член речення, ніч–підмет.

3 речення: Сьогодні–другорядний член речення, рано–другорядний член речення, починається–присудок, вечір–підмет.

4 речення: Сьогодні–другорядний член речення, рано–другорядний член речення, вечоріє–присудок.

5 речення: Торт–підмет, пахне–присудок, шоколадом–другорядний член речення.

6 речення: Пахне–присудок, шоколадом–другорядний член речення.

7 речення: Яке–другорядний член речення, яскраве–другорядний член речення (або ще позчається , у цьому випадку, як присудок, але якщо ви таке не вчили, краще не робити)сонце–підмет, зранку–другорядний член речення.

8 речення: Яскраво–другорядний член речення, сонце–підмет, сяє–присудок.

–,,Ваше ім'я", розкажи, будь ласка, який у тебе розпорядок дня! – (Підставляєте, кого хочете. Може бабуся, дідусь, тітка, дядя, вчитель у школі...)

–Мій день починається з того, що я прокидаюсь о 7:15 (наприклад). Далі роблю зарядку. Потім роблю ванні процедури (умитись, почистити зуби і таке інше). Після цього я снідаю і одягаюсь до школи. Далі я іду (чи їду) до школи. Там навчаюсь, а після повертаюсь додому. Трішки відпочиваю. Обідаю. Роблю домашне завдання і йду гуляти (наприклад). Коли нагуляюсь, прихожу додому. Вечеряю та граюсь. Після чого о 9 годині вечора лягають спати. Перед цим почистивши зуби і умившись. Ось мій розпорядок дня.

–Дуже цікаво, дякую!

Це розпорядок можна міняти як завгодно, аби він підстроївся під

Объяснение:

Слова, що відповідають на питання хто, що–підмети. Присудки відповідають на питання що робить, що зробить (у минулому, теперішньому, майбутньому часі). Усе інше–другорядні члени речення (звісно, якщо ви тільки це поки що вивчили)


Аноним: Kira0bot
Аноним: З діалогом мій розпорядок дня
Аноним: треба Підкреслити граматичні основи
kira0bot: Граматична основа речення — основна частина речення, що складається з його головних членів: підмета і присудка, — чи одного з них.
kira0bot: Це з вікіпедії
kira0bot: Підмет підкреслюеться однією прямою лінією. Присудок двома прямими лініями. Другорядні члени речення–крапками
kira0bot: Підкреслювати тут я не можу. Тому просто написала. ,,Мій розпорядок дня" складений з діалогом (хтось запитує, хтось відповідає). Чи щось інше малось на увазі?
Вас заинтересует