• Предмет: История
  • Автор: karolinanaum34
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

особливості розвитку культури народів Західниї Європи

Ответы

Ответ дал: aboltys2
2

Відповідь:Розвиток культури народів Західної Європи має свої особливості, зокрема:

Історія культури Західної Європи досить довга і має глибокі коріння, які починаються ще з періоду стародавньої Греції та Риму.

Західноєвропейська культура відома своїми великими і впливовими релігіями, такими як християнство та іслам.

Західноєвропейська культура відрізняється різноманітністю та багатоманітністю, зокрема, тут населяють різні етнічні групи зі своїми власними традиціями та культурою.

Західноєвропейська культура має великий вплив на світову культуру, зокрема, в галузі літератури, мистецтва, музики та філософії.

У Західній Європі було розроблено багато винаходів та технологій, які відіграли важливу роль у розвитку суспільства та промисловості.

Західноєвропейська культура відрізняється високою рівнем розвитку освіти, науки та мистецтва, яка забезпечує міцний фундамент для подальшого розвитку культури.

Пояснення:

Ответ дал: taniamuzhenko
0

Ответ:

Особливості європейської середньовічної культури

Завоювання Римської імперії в V ст. варварами призвели до занепаду міської античної культури. Варвари (від грец. barbaroi – іноземці) зруйновували міста, знищували пам’ятки античного мистецтва й бібліотеки, стали причиною розірвання торговельних й політичних зв’язків. Відбулося повернення до натурального господарства.

Християнство, яке впродовж трьох століть переслідувалося релігією, стало у 313 р. державною релігією і заповнило порожнечі в старих культурах, зруйнованих частою зміною імператорів. У V ст. воно стало останньою надією деморалізованих римлян.

Християнство виявилося ідеологією, придатною також і для завойовників, бо проголошувало божественість влади взагалі, а не конкретних її представників. Спочатку, правда, деякі варвари (вестготи й лангобарди) прийняли не той варіант християнства (аріанство), який став панівним у Західній Європі, але після VII ст. їх було силою повернуто до католицизму.

Місіонерський прапор давав можливість звичайному грабуванню сусідів надати благородного вигляду. Хрестові походи проти мусульман, яких теж оголосили язичниками, давали бідним правителям Заходу гарну поживу з багатого Сходу. Найбагатше місто Сходу Константинополь, на їх думку, теж було заселене несправжніми християнами. Тому у 1204 р. хрестоносці взяли штурмом Константинополь, вирізали там чоловіків, жінок і дітей. Учасник четвертого хрестового походу хроніст Віллардуен писав, що ніколи ще зі створення світу в жодному місті не було взято такої здобичі.

Вас заинтересует