• Предмет: Физика
  • Автор: riskonasta6
  • Вопрос задан 1 год назад

43 Константановий дріт завдовжки 1 м, площа поперечного перерізу
якого 0,25 мм², має опір 2 Ом. Визначте питомий опір константану.
СРОЧНО!!!!!

Ответы

Ответ дал: vpterwerty
1
l=1м
S=0,25мм2=0,25*10^-6м2
R=2 Ом
p(питомий опір)-?
R=pl/s
p=RS/l=2*0,25*10^-6/1=
=2*0.25*10^-6=0.0000005 Ом*м
Вас заинтересует