Ответы
Ответ дал:
1
Объяснение:
Дано: H2SO4+Zn=ZnSO4+H2
m(Zn)=39 г.
Знайти
m(солі)-? Mr(Zn)=56 г/моль
Mr(ZnSO3)=145 г/моль
n=m/Mr
n=39/65=0,6
0,6/1=х/1
х=0,6*1/1=0,6
m(ZnSO3)=145*0,6=87 г/моль
Приложения:
Аноним:
Я вже сама зробила і така відповідь првильна)
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад