• Предмет: История
  • Автор: nikitarkm
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Чим монгольська навала в 13 ст кардинально відрізнялася від навал в ппопердні століття​

Ответы

Ответ дал: viktoriya10112003
0
Монгольська навала в 13 столітті відрізнялася від попередніх навал тим, що була організованою, дисциплінованою та масштабною. Монголи не просто нападали на окремі території, але завоювали величезні території, охоплюючи весь світ від Східної Європи до Середньої Азії.

Монголи були військово досвідченими та мобільними. Вони були відомі своїми луками, що дозволяли їм атакувати на великій відстані, а також відважністю у битвах. Крім того, монгольські завойовники були дуже дисциплінованими, вони дотримувалися строгого військового порядку і здійснювали спрощену організацію військового командування, що забезпечувало швидку та ефективну комунікацію між різними частинами армії.

Одним з головних факторів успіху монголів була їхня стратегія підкорення ворогів. Вони використовували тактику «розбиття та панування», що полягала у тому, що вони завойовували одну територію за іншою, змушуючи місцеві влади здаватися без бою. Також монголи були відомі за своїми жорстокими карателями, які допомагали змусити підкорені народи слухняність.

Отже, монгольська навала відрізнялася від попередніх навал тим, що була організованою, дисциплінованою та масштабною, використовувала ефективні стратегії підкорення та була підкріплена військовою досвідченістю
Ответ дал: romalukasevic04
0

Ответ

Монгольська навала в 13 столітті суттєво відрізнялася від попередніх навал на Східну Європу, зокрема від навали кочівників. Основні відмінності монгольської навали включають:

1.Розмір та масштаб. Монгольська імперія займала значно більшу територію, ніж будь-яка попередня навала, і мала значно більшу чисельність війська.

2.Організація та тактика війни. Монголи мали дуже організовану та дисципліновану армію з високим рівнем професіоналізму та тактичних знань. Вони вміло використовували конних воїнів, були дуже мобільними та вміли швидко пересуватися по великих територіях.

3.Соціальна та етнічна структура. Монгольська імперія була складна соціальною та етнічною структурою, що дозволяла їм залучати до своїх рядів місцеві еліти та маніпулювати етнічними конфліктами в різних регіонах.

4.Здатність до асиміляції. Монголи були відносно відкритими до інших культур та відносно швидко асимілювали місцеві народи в свою імперію.

Всі ці фактори дозволили монголам здійснити успішну експансію на значну частину Східної Європи та Азії

Вас заинтересует