• Предмет: Биология
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Використовуючи схему успадкування, сформулюйте і запишіть ІІІ закон Грегора Менделя.

Спам = Жалоба


romalukasevic04: треба пояснити чи щось розрахувати?
Аноним: Без понятия. Напевно розрахувати
romalukasevic04: якщо щось розрахувати то дай детальнішу інформацію про завдання
Аноним: Це все що дали мені. Але принцепі не важливо. Того що ти вже сформулював мені досить.
romalukasevic04: ну якщо це все то дійсно просто необхідне було пояснення яке я Вам написав, гарного дня

Ответы

Ответ дал: Julwixiya
1

Ответ:

ІІІ закон Грегора Менделя, також відомий як закон незалежного розсіювання, говорить про те, що під час утворення гамет у диплоїдних організмах алелі різних генів успадковуються незалежно одна від одної. Це означає, що під час скрещування організмів з різними генотипами, спадковість одного гена не впливає на успадкування іншого гена, який знаходиться на іншому хромосомі. Закон незалежного розсіювання є однією з основних причин генетичної різноманітності в популяціях і є фундаментальним поняттям у генетиці.

Ответ дал: romalukasevic04
3

Ответ:

III закон Грегора Менделя, також відомий як закон незалежного розподілу або закон незалежної сегрегації, говорить про те, що генетичні характеристики (алелі) успадковуються незалежно одна від одної під час формування гамет в нащадків. Конкретніше, при гомозиготному стані організму (тобто, наявності двох однакових алелей для даної ознаки), усі нащадки будуть мати ту саму алелю для цієї ознаки. Але якщо один з батьків є гетерозиготним (тобто, має дві різні алелі для даної ознаки), тоді його гамети матимуть різні алелі, які розділяться випадково, у результаті чого нащадки матимуть 50% шанс отримати будь-яку з алелей від батька.

Цей закон можна сформулювати як: "Успадкування різних генетичних характеристик (алелів) відбувається незалежно одна від одної під час формування гамет в нащадків."

Простіший варіант звкону:

ІІІ закон Грегора Менделя формулюється так: “При схрещуванні гомозиготних організмів (чистосортних) всі нащадки першого покоління будуть гетерозиготними і мають однаковий генотип”.

Вас заинтересует