Ответы
Ответ:
Твір-роздум на тему "Людина і доля у творі "Міщанин-шляхтич""
У творі "Міщанин-шляхтич" Мольєра пропонує своїм читачам добре відомий сюжет про людину, що хоче піднятися вище свого становища і стати членом знаті. Однак, несмотря на все, головний герой - Журден - не може досягти своєї мети, через те що його становище міщанина заважає йому зайняти достойну позицію в аристократії.
Ця історія може викликати багато роздумів щодо природи людини та її долі. Журден був людиною, яка не мала засобів або можливостей для того, щоб змінити своє становище, і він став залежним від долі. В той же час, він не збирався здаватися і відчайдушно намагався піднестися вище. Проте, незважаючи на його старання, Журден залишився в'язнем своєї долі.
У цьому творі Мольєр звертає увагу на відношення людини до долі. Чи залежить успіх людини від її долі? Чи може людина змінити свою долю? Чи насправді наша доля залежить від наших дій і зусиль?
Незважаючи на те, що Журден не зміг досягти своєї мети, він все ж залишився мужнім та наполегливим. Таким чином, Мольєр показує, що людина повинна бути наполегливою і вірити у свої можливості, незалежно від того, якої долі їй призначено.
Отже, "Міщанин-шляхтич" є твором, який провокує глибокі роздуми про людину і її долю.
по имеющейся у меня информации ответы из нейронной сети не являются нарушением.
я с этим не согласен, но раз так делают все, раз на сайте вырастают как грибы после дождя главные мозги на ровном месте за 1 день, то почему бы и мне не переписать ответ из нейронной сети.
Твір-роздум на тему: Людина і доля у творі "Міщанин-шляхтич"
Роман "Міщанин-шляхтич" Олександра Корнійчука - це твір, який розкриває складну проблему взаємовідносин людини і її долі. Автор висвітлює розбіжності між становищем та соціальним положенням героїв та їх бажаннями і мріями, показуючи, що доля визначає не тільки зовнішні обставини, але й впливає на самореалізацію людини.
Головний герой роману - Андрій Григорович, міщанин, який намагається перетворитися на шляхтича, щоб збагатитися та знайти себе в новому світі. Автор відображає його долю як боротьбу зі світом, який він сприймає як ворога, який заважає йому досягти своєї мети. Однак, чим більше Андрій Григорович прагне змінити своє становище, тим більше він знаходиться в полоні своєї долі.
У той же час, героїня роману - Оксана, шляхтичка, виконує обов'язки, які визначає її соціальне положення, але при цьому залишається вірною своїм ідеалам. Її доля полягає у тому, що вона повинна бути заміжня за шляхтича, але вона прагне бути незалежною та самостійною. Оксана відмовляється від свого соціального становища, щоб зберегти свою самобутність, і ця відмова стає її справжньою долею.
Таким чином, роман "Міщанин-шляхтич" показує, що доля може бути іншою для кожної людини.