Ответы
Ответ дал:
0
Объяснение:
Енергія кванта світла визначається за формулою E = hf, де h - стала Планка, а f - частота світла.
Значення сталої Планка h = 6,62610^-34 Дж*с.
Отже, для частоти світла f = 210^10 Гц, енергія кванта світла дорівнює:
E = hf = 6,62610^-34 Джс * 210^10 Гц = 1,32510^-23 Дж.
Отже, енергія кванта світла з частотою 210^10 Гц дорівнює 1,32510^-23 Дж.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад