помогите решить срочно есть фото : Ніна Бічуя. "Шпага Славка Беркути" 1. Яке розчарування спіткало учнів 7-Б класу? А. Скасували екскурсію на канікулах. Б. Захворіла класний керівник. В. Вони програли у футбол учням 7-А класу. Г. Славко Беркута не здобув кубка у змаганнях. 2. Вирішальний відбірний бій Славко виграв з рахунком A.3:4 Б. 4:5 B.5:6 r. 2:3 3. Яке місце зайняв Славко на змаганнях у Харкові? А. 1 Б. 2 B. 3 Г.4 4. На думку тренера, вiн програв, бо А. не ходив на тренування В. розслабився Б. Думав про Лілі Г. не мав сил боротися 5. Славко - це зменшувано-пестливе в цьому випадку від імені А. Ярослав Б. Борислав В. Святослав Г. В'ячеслав 6. Що трапилося на тренуванні у Славка Беркути? А. Славко поранив Юлька шпагою. В. Славко знепритомнів. 7. Хто спровокував бій на шпагах? А. Славко Б. Юлько В. Лілі Г. хлопці 8. Слова ​

Приложения:

Olyun4ik: 1Г. (Славко не виграв кубок) 2Б (4:5) 3Г (4) 4В (розслабився) 5А (Ярослав) 6А (Славко поранив Юлька) 7Б (Юлько)​ 8Г (Андрій Степанович), 9Г (Ніна), 10А (від 1 і 3 особи). Відповідність: 1Д, 2В, 3Б, 4Г

Ответы

Ответ дал: Olyun4ik
2

Відповідь: 1Г, 2Б, 3Г, 4В, 5А, 6А, 7Б. 8Г, 9Г, 10А.

Відповідність 1Д, 2В, 3Б, 4Г

1. Яке розчарування спіткало учнів 7-Б класу? Г. Славко Беркута не здобув кубка у змаганнях. цитата: "Сьомий "Б" вважав, що має право на зустріч з переможцем, але клас спіткало розчарування — кубка не було"

2. Вирішальний відбірний бій Славко виграв з рахунком Б. 4:5 цитата: "Останній, (вирішальний бій я тоді і виграв з рахунком 4:5".

3. Яке місце зайняв Славко на змаганнях у Харкові? Г.4  цитата: "... Беркута не програв жодного бою. Зате в особистих змаганнях завоював тільки четверте місце.

4. На думку тренера, вiн програв, бо В. розслабився цитата: "Давай проаналізуємо, — сказав Андрій Степанович. — Що вийшло? Поки було напруження волі, ти весь зібрався, вивчав суперника — і виграв. Коли ж тобі раптом здалося, ніби успіх забезпечений і без боротьби, ти розм’як і розслабився — твою слабкість миттю відчули

5. Славко - це зменшувано-пестливе в цьому випадку від імені А. Ярослав.ю Цитата: "Одному з учасників змагань, Ярославу Беркуті, сьогодні сповнилося чотирнадцять років"

6. Що трапилося на тренуванні у Славка Беркути? А. Славко поранив Юлька шпагою.

7. Хто спровокував бій на шпагах? Б. Юлько

8. Слова "покажи мені своїх учнів - і яскажу тобі, хто ти!" говорить  Г.Андрій Степанович. цитата:  "​Якось чув, що тренер говорив одному із старших спортсменів: — Покажи мені своїх учнів — і я скажу тобі, хто ти".

9. Назвіть героя якого немає у творі Г. Ніна Воврик

10. ???? Розповідає про події  А. від першої та від третьої особи (є розділи, які  описані від мені  Славка, є розділи, де автор пише від імені третьої особи)

відповідність:

1. Відпочивай, післязавтра можеш прийти тільки подивитись на тренування - Д. Андрій Степанович так каже Беркуті після останнього вирішального баю відбірного туру

2. цитата з книжки "Міг би й не їхати, — сказав Юлько, — все одно кубка не привіз" - В. Юлько Ващук

3. цитата; " Хлопці! Ну, що ви, хлопці! Не треба! — просила Лілі." - Б. Лілі Теслюк

4. Цитата: "Не твоя турбота, — відрізав я. — Привіз чи не привіз — тобі хіба не все одно! -  Г. Славко Беркута