• Предмет: История
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Практична робота
І. Робота з історичними картами. Виконується письмово.
• Розгляньте історичні карти.
• Опишіть адміністративно-територіальні зміни в УСРР–УРСР та в Західній Україні впродовж 1920–1930-х рр. Від чого залежали ті зміни?

• Зіставте і порівняйте прояви політичного, економічного життя в УРСР та в Західній Україні. Які відмінності Ви помітили? Як політика і економіка впливали на життя людей?

• Чи можна, використовуючи карту як джерело інформації, зробити припущення про особливості буденності в радянській та Західній Україні впродовж 1920–1930-х рр.?
Дуже треба до 15:20

Ответы

Ответ дал: howerbinkey
2

Ответ:

Історичні карти, що датуються 1920–1930-ми роками, дають можливість проаналізувати адміністративно-територіальні зміни, які відбувалися в УСРР–УРСР та Західній Україні.

У період з 1920 до 1930 року було декілька адміністративно-територіальних змін в УСРР–УРСР. У 1922 році, після створення СРСР, була утворена Українська Радянська Соціалістична Республіка (УРСР), що стала частиною СРСР. У 1923 році, в результаті поділу на округи, було створено Правобережну та Лівобережну Україну. У 1925 році було створено краї, зокрема Ленінградський та Одеський. У 1929 році була проведена адміністративна реформа, в результаті якої краї замінено на області.

Що стосується Західної України, то вона була під контролем Польщі протягом більшості 1920-х років, окрім південно-західних районів, які належали Чехословаччині. У 1939 році Західну Україну анексувала Радянська Україна під час пакту Молотова-Ріббентропа.

У порівнянні з УРСР, Західна Україна мала іншу політичну та економічну ситуацію. Під владою Польщі вона була демократичнішою та більш розвиненою економічно, проте була обмежена в своїх правах, зокрема мовних. З іншого боку, в УРСР панував комуністичний режим, де політична свобода була обмежена, а економіка була централізован

Send a message...

ChatGPT Mar 14 Version. Free Research Preview. Our goal is to make AI systems more natural and safe to interact with. Your feedback will help us im


Аноним: Дуже дякую)
Вас заинтересует