• Предмет: Право
  • Автор: lenkasherbina7
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Задача 2. Романов та Єфімов уклали договір оренди автомобіля, який належав Єфімову. Через певний час Єфімов дізнався, що Романов зареєструвався як суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа та використовує орендований автомобіль як таксі. Єфімов звернувся до Романова з вимогою про збільшення орендної плати, встановивши її в розмірі 40% від доходу, який одержує Романов від експлуатації його автомобіля. Романов не погодився. Тоді Єфімов звернувся до нього з вимогою про розірвання договору оренди, оскільки автомобіль використовується не за призначення. Вирішіть справу.​

Ответы

Ответ дал: MrM0ON
0

Ответ:

У даній ситуації важливо перевірити умови договору оренди автомобіля, щоб з’ясувати, чи має право Єфімов змінювати умови оренди та чи є порушенням умов договору використання автомобіля як таксі.

Якщо у договорі не передбачено можливість зміни орендної плати без згоди Романова, або не передбачено заборони на використання автомобіля як таксі, то Єфімов не має права вимагати збільшення орендної плати або розірвання договору.

У разі, якщо в договорі передбачено заборону на використання автомобіля як таксі, то Єфімов може звернутися до суду з позовом про розірвання договору оренди за порушення умов договору. У разі задоволення позову, Романов зобов’язаний повернути автомобіль Єфімову.

Таким чином, рішення в даній ситуації буде залежати від того, що передбачено в договорі оренди автомобіля. Рекомендується переглянути умови договору та, за потреби, звернутися до юридичної консультації для вирішення спірних питань.

Вас заинтересует