Купили 1,8 кг цукерок по ціні 179,25 грн за кілограм і 6,8 кг цукру по ціні 29,5 грн За кілограм. За що заплатили більше: за цукерки чи за цукор і на скільки?
Даю бали!
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1)179,25×1,8=322,65
2)6,8×29,5=200,6
3)322,65-200,6=122,05
Відповідь : за цукерки заплатили більше на 122 гривні і 5 копійок
Ответ дал:
0
поноамсдмкедртьпя бпо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад