Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:84,6%.
Пояснення: Спочатку порахуємо молекулярну масу Стронцію Оксиду: mr(SrO)=(атомна маса Sr)88+16(атомна маса О)=104. Далі визначаємо масову частку Стронцію в Стронцій Оксиді: w(Sr)=88:104×100%=0,846×100%=86,4%.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад