Напишіть, чи вдалось вам виміряти ЧСС, та які цифри у вас вийшли?
ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ ТАКЕ НЕ МОЖНА ПО ПРИЧИНАМ ЗДОРОВ*Я,АЛЕ МЕНІ ТЕЖ ТРЕБА СДАТИ!! 100 БАЛІВ!
Фізра

Ответы

Ответ дал: mtv11nas
1

Ответ:

Ответ:Спочатку треба виміряти пульс у спокої перед виконанням вправ. Для цього порахуйте кількість ударів, приклавши три пальці правої руки (вказівний, середній та безіменний) до зап’ястя лівої на боці променевої артерії, тобто там, де великий палець. Порахуйте кількість ударів за 20 секунд і помножте отриману цифру на 3. Ви отримаєте кількість серцевих скорочень за хвилину.

За формулою К. Купера оцінити максимально допустиму частоту серцевих скорочень можна так: чоловіки від 205 забирають половину свого віку, жінки від 220 забирають свій вік.

Наприклад, у 50 років максимальна (!) розрахункова частота серцевих скорочень у чоловіків становить 205-25 = 180. У жінок - 220-50 = 170. Оптимальний пульс під час виконання вправ дорівнює 80% цих цифр. Наприклад, від 180 це буде 144 удари на хвилину. Якщо ви доводите свій пульс до цієї цифри та утримуєте в цьому режимі протягом як мінімум 20 хвилин чотири рази на тиждень, значить, ви отримуєте гарний аеробний (оздоровчий) ефект.

Того ж ефекту можна досягти, якщо підтримувати пульс 130 ударів на хвилину протягом 30 хвилин і 150 протягом 10 хвилин чотири рази на тиждень.

Нарешті важливо акуратно підраховувати пульс під час вправ, щоб бути впевненим у досягненні оптимального пульсу. Проблема в тому, що зазвичай потрібно щонайменше 20 секунд, щоб виміряти пульс після закінчення руху, 5 або 10 секунд, щоб намацати його, кілька секунд, щоб зручніше покласти руку і 20 секунд для підрахунку ударів.

Зараз є спеціальні пульсометри, що надягаються у вигляді браслетів на зап’ястя, на яких висвічуються цифри пульсу під час вправ, що дозволяє контролювати обсяг навантаження в процесі їх виконання.

Объяснение:Якщо людина, яка виконує вправи, перебуває у хорошій фізичній формі, частота пульсу може з великою швидкістю падати протягом перших 15-20 секунд після закінчення вправи. Тому К. Купер пропонує вимірювати пульс протягом перших 20 секунд після закінчення навантаження, а потім додавати до цієї цифри ще 10%. У такий спосіб можна визначити пульс під час навантаження. Наприклад, якщо ви нарахували 160 ударів за хвилину, то насправді пульс буде на 10% вищим, тобто 176 ударів за хвилину.

Це трохи складні підрахунки, особливо для людей похилого віку. Тому пропонується для спрощення підрахунку пульсу задовольнятися досягненням 140-144 удару за хвилину відразу після завершення вправи та зниженням цієї цифри на 50% після завершення через п’ять хвилин.

Объяснение: вот

Вас заинтересует