• Предмет: Литература
  • Автор: yarikusenko7
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Написати твір есе за темою Значення досконалого володіння мовою для успішного життя
СРОЧНО . потрібно через 30 хвилин
даю 60 балов
дякую за швидкість
дуже потрібно через 30 хвилин

Ответы

Ответ дал: bilohubaa
2

Ответ: Не знаю, як вам, але мені видається досить дивною і нез`ясовною одна річ, яка просто лізе в очі, точніше, у вуха, але роками залишається поза увагою суспільства у нашій країні. Це правильна мова.

Ось дивіться. У Бернарда Шоу, в його п`єсі «Пігмаліон», головна героїня Еліза Дулітл жила за часів королеви Вікторії і отримала, як усі діти з бідних родин Англії, в найкращому разі, початкову освіту, тобто, вміла читати та рахувати гроші. Вона виросла у передмісті Лондона, де всі люди говорили на своєрідній мові – кокні, яку часто взагалі не могли зрозуміти жителі інших районів цього велетенського міста. І для людей з привілейованих верств суспільства ця мова здавалася нестерпно огидною, неприпустимою, грубою, викликала подив та глузування.

Еліза майже ніякої освіти не мала, але навіть вона розуміла, що, не навчившися правильно вимовляти слова і будувати речення, ніколи не зможеш піднятися вище свого жалюгідного оточення, не зможеш розпочати свою праву, не зможеш забезпечити собі гідне життя. Але вона опинилася в потрібному місці у потрібний час, і тут їй трапився професор Хіггінс.

Що ж до українців, то вони вважають себе культурними та освіченими людьми,  всі мають не просто шкільну освіту, а університетську, та ще й не одну. На кожному кроці у великих містах розташовані навчальні заклади, де людей вчать, вчать,  вчать … рідної мови. І що, як кажуть, у сухому залишку?

Нічого. Як і 100 років тому, правильною мовою говорять одиниці, як-от, наприклад, я. Інші вдовольняються тією мовою, яку зроду чули у себе вдома: дехто – суржиком, дехто – галицьким діалектом, гварою. Багато людей говорять досить правильною російською мовою.

Як досконале знання мови впливає на суспільний стан та ділову успішність українця? За моїми власними спостереженнями – ніяк. Щоб це зрозуміти, достатньо лише на півгодинки увімкнути телевізор. За цей час ви почуєте від дикторів, ведучих, від просто людей, від високоповажних людей, в тому числі – бізнесменів і депутатів парламенту стільки словесного бруду, що вам стане соромно за стан освіти, вихованості, обізнаності людей щодо їхньої мови. Складається враження, що їм не подобається мова, якою вони змушені говорити, що її насаджують штучно, примушують говорити мовою, на якій вони не думають, якою не володіють.

Я хочу сказати, що в нашій країні, на відміну від Англії 19 сторіччя, знання, а точніше незнання мови не є запорукою «успішного життя», тобто, можна стати заможним і щасливим, користуватися високим становищем та мати імідж поважної особи, не маючи навіть достатнього словникового запасу.

«Поговори трохи, і я скажу, хто ти», - жартують філологи. І справді, хто ти є насправді – про це скаже твоя мова.

Объяснение:


brickmovion2006: спасибо)
Ответ дал: ostapenkosonya
0

Ответ:

Поставте кращу відповідь будь ласка

Объяснение:

Мова є основним засобом спілкування людей та передачі інформації. Знання та вміння володіти мовою є необхідними для успішного життя у сучасному світі. Досконале володіння мовою відкриває безліч можливостей в різних сферах життя, включаючи кар'єру, освіту та особистий розвиток.

Перш за все, володіння мовою є ключовим елементом успіху в кар'єрі. Незалежно від того, у якій галузі людина працює, вона повинна бути здатна ефективно спілкуватися з колегами, клієнтами та партнерами. Недостатнє володіння мовою може стати перешкодою для розуміння та взаємодії з іншими людьми, що може призвести до проблем на роботі та вплинути на кар'єрні перспективи. З іншого боку, досконале володіння мовою дозволяє людині виявити свій потенціал, виразити свої ідеї та переконати оточуючих в своїй компетентності.

Крім того, володіння мовою є важливим елементом освіти. Знання мови дозволяє студентам більш ефективно навчатися, здійснювати дослідження та долучатися до наукових дискусій. Досконале володіння мовою також відкриває можливість досягти міжнародної освіти, взаємодіяти зі світовими лідерами в галузі науки та культури та бути частиною міжнародних наукових проектів.

Нарешті, володіння мовою є важливим елементом особистого розвитку. Вміння виразно та переконливо висловлювати свої думки допомагає людині бути впевненою у собі

Вас заинтересует