СРОЧНО!!!!! ДАЮ 65 БАЛЛОВ!!!!!!

Написати твір на тему "Чи справді нам необхідна активна життєва позиція та максимальна самореалізація?" має бути 4 цитати, по 1 з творчості О. Стороженка ("Скарб"), поезій Ліни Костенко та Василя Симоненка, твору Марини Павленко "Русалонька..."

Ответы

Ответ дал: shevchaserg
0

Ответ:

Активна життєва позиція та максимальна самореалізація – це тема, яка привертає увагу людей усіх поколінь. У сьогоденні, коли швидко змінюється світ, важливо мати свою точку зору та готовність приймати рішення, що сприяє досягненню бажаної мети.

О. Стороженко в своєму творі "Скарб" пише: "Добре тоді було, коли ще не знали усіх правил гри. Повні ентузіазму ми рушили у світ, не боячись нічого, тільки мріяли і вірили, що все в наших руках". Ці слова спонукають задуматись про те, що важливіше – правила чи сам рух до мети. І чим менше обмежень, тим більше можливостей для самореалізації.

У вірші Ліни Костенко "Народилась і з того ж дня" чути запитання до самого себе: "Що для тебе є життя? Час чи простір?" Ця риторична фраза натякає на те, що життя – це не лише наші вчинки, але й час, який дається кожному з нас на його здійснення. Тому самореалізація – це здійснення бажань не тільки за наявної можливості, а й у визначений час.

В. Симоненко в своїй поезії "Так виживали євреї" зауважує: "А в кожному з нас хоч трохи сили, щоб бути вільними". Свобода – це поняття, якого ми завжди прагнемо. Тому, щоб її досягнути, потрібно мати активну життєву позицію та здійснювати самореалізацію, докладати зусиль для змін.

У творі Марини Павленко "Русалонька..." героїня звертається до зеркала з питанням: "Хто я, русалонька, чи є я собою?" Це натякає на те, що самореалізація передбачає не лише зовнішні зміни, а й зміну світогляду та самопізнання. Варто розуміти, що максимальна самореалізація – це не більшість, а погляд на життя своїми очима.

Отже, активна життєва позиція та максимальна самореалізація показує, що життя – це не просто існування, а активний рух до мети, досягнення бажаного. І такі слова

Вас заинтересует