• Предмет: Информатика
  • Автор: zadorojnijartom
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Що ви знаєте про створення веб-сайтів?


timonbaklanov: Якщо що знизу ще моя відповідь

Ответы

Ответ дал: timonbaklanov
1

Веб-сайти створюються у кілька етапів:

1. Планування — визначення тематики і призначення майбутнього сайту.

2. Розробка — структури сайту. При розробці структури сайту слід визначитися з необхідною кількістю сторінок та встановити зв'язки між ними. Розрізняють лінійну, ієрархічну та довільну структури сайту. Лінійну структуру веб-сайту доцільно використовувати у разі послідовного представлення інформації, наприклад, про товари та послуги або матеріали навчального посібника. Перегляд таких сайтів здійснюється послідовно: від початкової (головної) до останньої сторінки. Кожна сторінка має посилання тільки на одну, наступну сторінку сайту. Інколи, для зручності навігації по сайту до сторінки також додається посилання на попередню сторінку. При ієрархічній структурі створюється одна сторінка (головна), яка не має попередніх, решта сторінок мають лише одну попередню сторінку. При ієрархічній структурі кожна сторінка може містити посилання на довільну кількість сторінок сайту. Така структура найкраще підходить для сайтів, що містять різну за тематикою інформацію: каталогів, зібрань статей з різних тем або добірок послань.

3. Створення наповнення веб-сторінок конкретними матеріалами, а також створення гіперпосилань для зручної навігації сайтом. При цьому потрібно слідувати правилам оформлення (дизайну) веб-сторінок, якими ви користувалися при створенні презентацій.

4. Тестування — Дуже важливим при створенні сайту є етап тестування. На цьому етапі потрібно перевірити:

• чи правильно працюють усі гіперпосилання;

• чи зручною є навігація сайту;

• чи відкриваються при відкритті сторінок графічні зображення;

• чи зручно розташовані для сприйняття матеріали на сторінках тощо.

У разі необхідності, потрібно внести зміни в наповнення або структуру сайту, зміни¬ти гіперпосилання.

5. Розміщення — потрібно визначити, де буде розміщено створений вами сайт. Веб-сайт можна розмістити:

• на власному сервері установи;

• на сервері вашого провайдера;

• на сервері організації, яка спеціалізується у наданні послуг розміщення сайтів користувачам Інтернету;

• на сервері, який надає послуги вільного і безкоштовного розміщення сайтів. Сьогодні окремі організації в мережі Інтернет пропонують користувачам безкоштовні послуги щодо створення веб-сайтів з використанням готових шаблонів та одночасним їх розміщенням на серверах цієї організації.

Після розміщення сайту в Інтернеті потрібно здійснювати його підтримку, щоб сайт не втрачав своєї популярності. Ця підтримка полягає в періодичному оновленні та доповнені існуючих матеріалів, створенні нових цікавих сторінок тощо.

6. Підтримка — оновлення вмісту сайту.

Сподіваюся що допоміг!!!

Вас заинтересует