1. Задача Яка маса хлоридної кислоти витрачається на розчинення осаду алюміній гідроксиду масою 5,46 г? Треба з Дано, Розв'язком та Відповідь
Ответы
Ответ дал:
1
Дано:
m(Al(OH)3) = 5,46 г
Найти:
m(HCl) - ?
Решение:
Al(OH)3 + 3HCl => AlCl3 + 3H2O
n=m/M
n(Al(OH)3) = 5,46/M(Al(OH)3) = 5,46/78 = 0,07 моль
n(HCl) = 3n(Al(OH)3) = 0,07 × 3 = 0,21 моль
m(HCl) = 0,21 × M(HCl) = 0,21 × 36,5 = 7,665 г
Ответ: 7,665 г
Аноним:
привет, помоги еще пожалуйста
Наведіть по одній формулі сполук, які належать до різних класів неорганічних речовин (оксиди, основи, солі) та містять Магній.
я создал вопрос
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад