• Предмет: Математика
  • Автор: veronikabodnar14
  • Вопрос задан 1 год назад

Розвязування задач за допомогою рівнянь​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Пеппер
1

Ответ:

30 грн, 70 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 кг сала коштує х грн., тоді 1 кг м"яса коштує х+40 грн. За умовою:

8х + 15(х+40) = 1290

8х + 15х + 600 = 1290

23х = 690

х=30

1 кг сала коштує 30 грн., 1 кг м"яса коштує 30+40=70 грн.

Вас заинтересует