Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
30 грн, 70 грн.
Пошаговое объяснение:
Нехай 1 кг сала коштує х грн., тоді 1 кг м"яса коштує х+40 грн. За умовою:
8х + 15(х+40) = 1290
8х + 15х + 600 = 1290
23х = 690
х=30
1 кг сала коштує 30 грн., 1 кг м"яса коштує 30+40=70 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад