• Предмет: География
  • Автор: sofiakovalchuk05
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Допоможіть будь ласка!!!10 білів​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Hhfgghh
1

Моя відповідь:

  1. Територія охоплює більшу частину Азії. Цей материк займає більшу частину Сходу від Уральських гір та сусідніх з ними низовин, аж до Тихого океану на Сході, Аравійського півострова й інших гірських комплексів на Південному заході. Клімат тут дуже різноманітний через велике територіальне розсіяння. За північними границями Азії розташовані Арктика та Сибір з холодним сухим кліматом. Центральна частина Азії характеризується континентальним кліматом з досить сухим повітрям. На півдні більшість країн має мусонний клімат з вологим та теплим літом та відносно прохолодною зимою. Узбережжя Шрі-Ланки, Індонезії і Південно-Східної Азії отримують змінні атмосферні явища в залежності від впливу Тихого та Індійського океанів.
  2. Клімат характерний для північної частини Росії, а саме - для арктичного клімату. В цьому кліматі переважає холодне повітря, а температури цілорічно залишаються низькими. Сонячна радіація взимку обмежена, а влітку надходження сонячної енергії є значним, що призводить до значного танення снігу та льодів. В такому кліматі важко зберігати тепло, і потрібно використовувати спеціалізовану техніку та одяг для збереження тепла тіла.
  3. Клімат є Середземноморським. Цей тип клімату формується в районі Середземного моря та на прилеглих територіях, таких як південний край Східної Європи або північна Африка. До Середземноморського клімату належать південні частини України, в тому числі Крим, західний і південний Кавказ, а також західні регіони Середньої Азії. Клімат характеризується помірними зимами та теплими літами. Велика кількість опадів падає взимку, а влітку майже відсутня. За винятком південних і берегових регіонів, зима тут переважно холодна, але не настільки, щоб замерзали затоки та ріки. Це сприяє розвитку туризму на узбережжі, оскільки клімат в ці регіони привабливий для відпочинку протягом більшої частини року.
  4. Клімат є Степовим. Цей тип клімату формується під впливом зміни зон циркуляції атмосфери вздовж певної широти, куди входять приміром степові території Правобережної України, Південної Росії та Казахстану. В умовах степового клімату зими зазвичай бувають дуже холодними, з малою кількістю снігу й опадів. Завдяки обмеженому підземному водосховищу на степові території зазвичай є досить сухо, що утримує кількість рослинного світу на мінімальному рівні. Улітку степовий клімат відзначається великою кількістю опадів та значним зволоженням повітря, що сприяє розвитку сільського господарства.
  5. Субарктичний кліматичний пояс Характеризується морозним кліматом з малою кількістю опадів протягом року. Слабка здатність до випаровування, пов'язана з кутом падіння променів і надходить сонячної радіацією, призводить до надмірного зволоження території. Взимку панують арктичні, а влітку – помірні повітряні маси.
  6. Субекваторіальний клімат Влітку тут переважають екваторіальні повітряні маси, взимку — тропічні. Середня температура влітку +30°C. Багато атмосферних опадів (1000-3000 мм).
Вас заинтересует