лися майстри. Під їхніми вправними руками на очах у здивованих киян почали з'являтися крижані цеглини, колони, підвіконня, двері... Нарешті крижане диво царський палац було збудовано. Такого Київ ще не бачив. Видовище було неповторним і казковим: зали з прозорими сті- нами, вишукані меблi, столи з годинниками, канделябри зі свічками, шафи з посудом, крісла, ліжка, застелені ковдрами, на яких красувалися подушки, - і все це зі справжнісінької криги! З ранку до пізнього вечора грала музика, а коли починалися сутінки, палац освітлювався рiз- нокольоровими ліхтарями, від чого ставав ще більш фантастичним і таємничим. Кияни довго згадували крижаний палац, який, на жаль, розтанув і зберігся тільки в пам'яті тих, хто його встиг побачити (За 1. Мокрієвою та А. Власюком). А. Визначте вид зв'язку мiж реченнями першого й другого абзацiв. Б. З'ясуйте засоби міжфразового зв'язку між реченнями першого абзацу.​

Ответы

Ответ дал: snkromashka
2

Відповідь:

А. Вид зв'язку між реченнями першого і другого абзаців - причинно-наслідковий.

Речення першого абзацу описують, як була створена ідея побудувати крижаний палац, а речення другого абзацу описують, як саме цей палац виглядав і як він був прийнятий громадою.

Б. Засоби міжфразового зв'язку між реченнями першого абзацу - повторення слова "згадували" (довго згадували) та вживання частки "і" між перелічуваними елементами (крижані вежі і палац).

Пояснення:

Вас заинтересует