• Предмет: Математика
  • Автор: dima55867
  • Вопрос задан 1 год назад

34. За 2,6 кг вишень та 4,5 кг яблук заплатили 110 грн.
Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук кош-
тує 12,6 грн?

Ответы

Ответ дал: m2dxb6zrdx
18

Відповідь:1)12,6*4,5=56,7 грн заплатили за яблука

2) 110-56,7=53,3 грн коштують 2,6 кг вишень

3) 53,3:2,6= 20,5 грн коштує 1 кг вишень

Покрокове пояснення:

Вас заинтересует