34. За 2,6 кг вишень та 4,5 кг яблук заплатили 110 грн.
Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук кош-
тує 12,6 грн?
Ответы
Ответ дал:
18
Відповідь:1)12,6*4,5=56,7 грн заплатили за яблука
2) 110-56,7=53,3 грн коштують 2,6 кг вишень
3) 53,3:2,6= 20,5 грн коштує 1 кг вишень
Покрокове пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад