• Предмет: Математика
  • Автор: iyachenkoilona
  • Вопрос задан 1 год назад

4.(3 бали). За 3,6 кг цукерок заплатили 45,36 грн. Скільки треба заплатити за 6,5 кг таких цукерок? допоможіть ​


Аноним: Покрокове пояснення:

Купили Заплатили

3,6кг 45,36грн

6,5кг ?грн

Складаємо пропорцію

3,6-45,36

6,5-х

3,6х=45,36*6,5

3,6х=294,84

х=294,84/3,6

х=84,9 грн

За 6,5кг заплатимо 84,9грн

Ответы

Ответ дал: sergeevna308
0

Ответ:

Купили        Заплатили

3,6кг                45,36грн

6,5кг                    ?грн

Складаємо пропорцію

3,6-45,36

6,5-х

3,6х=45,36*6,5

3,6х=294,84

х=294,84/3,6

х=84,9 грн

За 6,5кг заплатимо 84,9грн

Вас заинтересует