4.(3 бали). За 3,6 кг цукерок заплатили 45,36 грн. Скільки треба заплатити за 6,5 кг таких цукерок? допоможіть
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Купили Заплатили
3,6кг 45,36грн
6,5кг ?грн
Складаємо пропорцію
3,6-45,36
6,5-х
3,6х=45,36*6,5
3,6х=294,84
х=294,84/3,6
х=84,9 грн
За 6,5кг заплатимо 84,9грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
Купили Заплатили
3,6кг 45,36грн
6,5кг ?грн
Складаємо пропорцію
3,6-45,36
6,5-х
3,6х=45,36*6,5
3,6х=294,84
х=294,84/3,6
х=84,9 грн
За 6,5кг заплатимо 84,9грн